İstanbul İnşaat Sonrası Temizlik

İnşaat Sonrası Temizlik

Büyüyen gelişen inşaat sektörü Türkiye’nin en önemli sektörü . Her inşaat bitiminin ardından satış ve pazarlama hizmeti devreye girer. Hızlı ve doğru pazarlama için en önemli faktör sunumdur. Sizler inşaatınızı tamamladıktan sonra satışının hızlanması için kaliteli temizlik hizmetine ihtiyaç duyarsınız. Bizler sizler için bu hizmeti her ölçekte ve kaliteli sunmak için hizmet üretiyoruz.

İnşaat personeli temizlik konusunda yetersiz

İstanbul Temizlik Hizmeti

İnşaatınızı yaparken çalışanlarınıza temizlik yaptırmak hem masraflı hemde sonuç elde etmeniz mümkün olmaz. İnşaat ve temizlik birbiriyle paralel gitmesi gereken iki farklı sektördür. Bir çok firma şirketimiz bünyesindeki inşaat sonrası temizlik hizmetini inşaat başlar başlamaz almaktadır. İnşaat çalışanlarının çalışma alanlarının temiz ve düzenli olması verimliliği arttırmaktadır. İnşaat bitiminden sonra ise en detay temizlik özenli bir şekilde yapıldığı taktirde pazarlama aşamasında sorunla karşılamazsınız.

Her ölçekte inşaat için hazırız

İstanbul geneline hizmet verdiğimiz için yoğun bir talep almaktayız. Küçük, orta ve büyük ölçekte işletmelere hizmet imkanı sunacak personel sayımız mevcuttur. İşin boyutuna göre 450 çalışanı bir araya getirebilir ve en kısa sürede temizlik hizmetini gerçekleştirebiliriz. Sadece hizmeti birlikte planlama konusunda bizimle işbirliği içinde olmanız yeterli olacaktır.

İnşaat sonrası temizlik personeli eğitimleri

Personelimiz inşaat sonrası temizlik hizmeti konusunda tüm eğitimlerini almışlardır. Güncel durumlara güncel eğitim programlarımız ile eğitimlerimiz hız kesmeden devam eder. Tüm çalışanlarımız iş güvenliği eğitimleri almış sosyal güvenlik sisteminin üyesidirler. Bunun yanı sıra tüm çalışanlarımızın güvenlik soruşturmaları yapılmış olup düzenli olarak takip edilmektedir. Hızlı, güvenli ve uygun maliyetli temizlik çözümleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir